preload preload preload

Partnerzy

AMEC > Partnerzy

Poniżej znajdziecie Państwo listę naszych firm partnerskich.

FTS Fujitsu jest wiodącą firmą komputerową w Europie, której strategicznym celem jest dostarczanie rozwiązań, usług serwisowych i produktów nowej generacji z zakresu Mobility i Dynamic Data Center. Szerokie portfolio produktów zawiera wszystkie klasy urządzeń począwszy od palmtopów przez desktopy a kończąc na rozwiązania klasy enterprise.

Sybase

Sybase posiada bogatą historię obecności na rynku nowych technologii, innowacji i wytyczania trendów w świecie IT. Sybase tworzy rozwiązania urzeczywistniające wizję “Uwolnionego Przedsiębiorstwa” - The Enterprise. Unwired.

Megasonic

MEGA SONIC jest integratorem systemów informatycznych wykorzystujących kody kreskowe i technologie RFID. Integruje systemy informatyczne, komputery mobilne, sieci radiowe drukarki kodów kreskowych, czytniki RFID, wagi, urządzenia automatyki przemysłowej i wiele innych. Firma Mega Sonic wdraża systemy oparte o najnowsze technologie stosowane w Kryptografii i w Automatycznej Identyfikacji.

citrix

Firma Citrix jest liderem w dziedzinie mobilnych przestrzeni roboczych, jednoczącym wirtualizację, zarządzanie mobilnością, networking i usługi chmurowe w celu umożliwienia nowych sposobów sprawniejszego wykonywania pracy. Rozwiązania firmy Citrix zapewniają mobilność (XenMobile) przedsiębiorstwa dzięki bezpiecznym własnym przestrzeniom roboczym, które umożliwiają błyskawiczne udostępnianie aplikacji (XenApp), desktopów (XenDesktop), danych i komunikacji (NetScaler) z poziomu dowolnego urządzenia, przez sieć i w chmurze.

IBM BP

Firma IBM Partner Biznesowy


Aktualności

VDI dla resortu finansów

29-03-2018
Rozwiązania wirtualnej stacji i wirtualnej aplikacji są już obecne w ...

E-zdrowie dla Mazowsza

16-10-2015
Projekt ten to prawdziwa rewolucja informatyczna w największych mazowieckich szpitalach. ...

Wyszukiwarka

W każdej chwili możesz przeszukać zasoby witryny amec za pomocą wyszukiwarki.